.
>>  Sıvama
 
 
       
       

Paslanmaz Krom Sıvama; Paslanmaz Krom Sıvama Oldukça Sert Bir Malzeme Olan Krom Paslanmaz Malzeme Sıvamasında Belli Bir Kalınlık Belli Bir Derinlik Belli Bir Çap Sıvanabilir. Alüminyum Sıvamada 3 mm lere Çıkan Bu kalınlık paslanmaz Sıvama'da 0.50 ile 0.80 Kadar Geriler Çaplar Alüminyum Sıvamada 100 Cm.lere Uygulanırken Krom paslanmaz'da Bu İşlem 20 Cm.e Kadar Düşmektedir

Sac Sıvama İşlemi; Sac Sıvama İşlemi'de Kalınlık çap ve Derinlik Olarak Sınırlı Sıvama Grubundadır Paslanmaz Krom Malzemeye Nispeten 1mm Kalınlığa Çıkan Malzeme kalınlığı 45 Cm'e Çıkan Ürün çapı 20 Cm'e Düşen Ürün derinliğiyle Makina Kapakları Avize Parçaları Gibi Küçük sıvamalarda Oldukça Başarılı Bir sıvama Sistemidir.

Bakır Sıvama İşlemi; Bakır Sıvama İşlemi Kalınlık Çap ve Derinlik Kriterlerinde Uygulama Olarak Tamamen Görsel ve İletim Malzemesi Olarak Kullanılır Uygulama Alanı Bakır Sigorta Başlıkları Dekoratif Ürünler Bakırın Korozyona Uğramasıyla Sıvama İşlemi Sonrası Kaplama ve Kalay Uygulanarak Kullanıma Sunulmaktadır.

Pirinç Sıvama İşlemi; Pirinç Sıvamada Kullanılacak Malzemenin Tavlı Olması Bakıra Oranla Klaınlık Çap derinlik Özelliklerini Oldukça Esnetmiştir Ürün kalınlıkları 0.70 mm ile 1.20 mm'e Kadar Ulaşmaktadır Çap ise 30 Cm'e Çıksada Derinlik enfazla 15 Cm.Civarıdır.

Galvanizli Sıvama İşlemi; Galvanizli Sıvama İşleminde Uygulamanın Sonradan Sıcak Daldırma Galvanize Girmeden Uygulanması gerektiği Alanlarda Ekonomik Bir Sıvama Sistemidir Uygulama Kalınlıkları Sac Sıvama İle Aynıdır